18. října 2015

1. neděle po Trojici

-přivítání

-bohoslužby s VP jsou v 14.00 v Moravském Krumlově

-dnes vás zveme do Kruhu na besedu o referendu proti hazardu v Miroslavi, hovoří Aleš Bednařík, kruh začne v 17.00 hodin

-poděkování za celocírkevní sbírku na sociální a charitativní pomoc – 2041 Kč

a za sbírku vděčnosti při VP, která byla určena na potřeby sboru – 4 495 Kč

-mládež se účastní podzimní školy mládeže v Heršpicích

Sborový program v týdnu

úterý                         9.00 setkání maminek s farářem u Sedláčků

středa                       9.00 RC Medvídek

13.30 seniorky

15.45 biblická hodina mladších dětí, 16.45 starších dětí

čtvrtek                     17.00 konfirmační cvičení

pátek                        16.00 Medvídkova výtvarná dílna

18.30 zkouška zpěvu

sobota                      19.00 mládež

-Příští neděli se sejdeme v 8.30 při bohoslužbách.

-Jak už bylo oznámeno, v neděli 1. listopadu v 16 hodin se v našem kostele uskuteční děkovná bohoslužba s poděkováním za život pana Pavla Krbálka a poté jsme do Kruhu zváni na výstavu jeho obrazů; pozvánky jsou připraveny na stolečku pod kruchtou, vezměte si je pro sebe i své přátele. Na bohoslužbu i do Kruhu zveme také veřejnost.

-Prosíme vás, abyste dnes po poslední písni ještě zůstali na svých místech a vyslechli od bratra faráře a sestry Rut Vesecké informace o rekonstrukci fary a o jednání v ÚCK v Praze a o tom, jaké finanční zdroje jsou na rekonstrukci přislíbeny a co se očekává od sboru. Přehled o tom, co již pro rekonstrukci fary bylo vykonáno a co nás v nejbližší době čeká, najdete na nástěnce.

-vyslání dětí do NŠ