9. října 2016

-přivítání

-bohoslužby s VP jsou v 10.00 v Bohuticích

-dnes se program v Kruhu neuskuteční, je přesunut až na 30. října

-v úterý 4. 10. se presbyteři sešli na pravidelné poradě, jednali jsme zejména o ukončení rekonstrukce fary, na 29. 10. svoláváme ochotné pomocníky na odkornění fošen složených u kostela, vzali jsme na vědomí, že byly zahájeny biblické hodiny pro děti. Hovořili jsme také o tom, jak naložit s harmoniem, které je uskladněno pod kazatelnou a do presbyterny se již nevrátí. Staršovstvo nabízí harmonium zájemcům, hlaste se prosím u bratra kurátora.

-dnes v 15.00 se v Červeném kostele v Brně koná instalace setry farářky Jany Hofmanové, na instalaci jsme FS Brno I srdečně zváni

-dnešní sbírka je celocírkevní a je určena na charitativní účely církve

Týden ve sboru

středa                                                  9.00                       RC Medvídek

13.30                     sestry seniorky

15.45                     biblická hodina mladších dětí

16.45                     biblická hodina starších dětí

pátek                                                     16.00                     Medvídkova výtvarná dílna

18.30                     zkouška zpěvu

sobota                                                 kvečeru přijedou hosté ze spřáteleného sboru Spremberk

Prosíme hostitelské rodiny a všechny, kdo mohou přispět k občerstvení v neděli  i vás, kteří rádi přispějete svou účastí i další pomocí ke zdárnému pobytu našich hostí, abyste se po bohoslužbách zdrželi k poradě, projednáme program celého pobytu; současně připomínám, že stále hledáme ubytování pro jeden manželský pár a prosím, pokud byste někdo mohl naše hosty ubytovat, přihlaste se u mě, s jazykovými problémy rádi vypomůžeme

-Mládež se účastní celocírkevního sjezdu mládeže v Třebíči. Na víkend 21. – 23. 10. je plánována školka mládeže v Miroslavi. Dovolte znovu připomenout prosbu Brněnského seniorátního odboru mládeže:

Milé bratří a sestry, chtěla bych Vás jménem Brněnského seniorátního odboru pro mládež poprosit o pomoc se stravováním mládežníků na školce v Miroslavi, která proběhne od 21.10. -23.10. Prosíme o pomazánky na páteční večeři a buchty na sobotní snídani. Své příspěvky hlaste sestře Ivě Ryšavé, děkujeme velmi.

Jste srdečně zváni na společný program v sobotu dopoledne od 9 hodin v evangelickém kostele. A k posezení v Kruhu v neděli po bohoslužbách. Více info na: http://embs.cz/index.php?section=future&subsection=miroslav16

Příští neděli se ve sboru Nikolčice koná sborový den se vzpomínkou na faráře Franšiska Šebestu. Více informací najdete na nástěnce před kostelem.

Po bohoslužbách jsme zváni k posezení a občerstvení do Kruhu

Příští neděli se sejdeme, dá-li Pán, opět v 8.30 při bohoslužbách