21. května 2018

Svatodušní pondělí

-přivítání

-na varhany nás doprovází sestra Jana Ryšavá

-v pátek 25. května 2018 se koná Noc kostela, v našem kostele začínáme v 19.30, program najdete na nástěnce

-Dostali jsme pozvání také na Noc kostelů do katolického kostela, mohli bychom tam jít podívat se na výstavku obrázků, které malovaly děti z farnosti a na faru do zookoutku s vycpanými zvířaty, vše v době od 18.00 do 19.15, tj. před naším začátkem. Srdečně vás zvu a jsem ochotna doprovodit vás tam.

-dověděli jsme se, že náhle zemřel pan Jan Ženatý, starší generace si ho jistě dobře pamatuje, parte je na nástěnce. Pohřební shromáždění se konalo v sobotu v Horním sboru ve Vsetíně.

Za týden se sejdeme na bohoslužbách, hostem na kazatelně bude bratr farář Jan Plecháček, který také pokřtí Zdislavu Sterzikovou.