26. srpna 2018

1. neděle po sv. Trojici

-přivítání

-dnes jsou bohoslužby také v 10.00 v Bohuticích

-na varhany nás doprovází bratr Jan Ryšavý; děkujeme také všem, kdo se podílejí na průběhu a přípravě bohoslužeb v našem kostele i v kazatelské stanici

– minulý týden byla část sboru na sborovém pobytu na Blažkově. I přes nezvykle teplé počasí to byl osvěžující týden. Velké poděkování těm, kdo pobyt připravovali!

-je před námi poslední prázdninový týden

-v úterý v 19.00 se koná pravidelná porada staršovstva

-ve středu v 9.00 se sejde RC Medvídek a odpoledne jedou sestry seniorky do Petrovic na výstavu do doškové chalupy, srdečně zvou na odpolední výlet i další zájemce, odjezd linkového autobusu je v 13. 27 z autobusového nádraží, návrat kolem 16.00

-po bohoslužbách jsme zváni do Kruhu

-chrámová sbírka je určena na potřeby našeho sboru

-do pokladničky-kostelíčka můžete přispět na oslavy 100. výročí ČCE; naše dary podpoří nejen vlastní oslavy, ale umožní také vydání knih o životě Českobratrské církve evangelické a jsou také výrazem vděčnosti za její stoletou historii a snad nadějnou budoucnost. Sbírka bude ukončena příští neděli 2. září 2018.

-za týden jsme zváni k bohoslužbám opět v 8.30