29. července 2018

devátá neděle po sv. Trojici

Přivítání

Dnes jsou bohoslužby jen v Miroslavi.

Na varhany nás doprovází bratr Radek Fér, děkujeme také všem, kdo se podílejí na přípravě a průběhu bohoslužeb.

Hosté ze Slovenska, kteří byli ohlášeni na dnešní neděli, přijedou až příští týden, vše, co bylo domluveno s ohledem na ubytování a pohoštění platí. V sobotu 4. 8. v 17.00 zveme k setkání se slovenskými hosty staršovstvo, v neděli 5. 8. po bohoslužbách bude možnost setkat se s hosty při občerstvení v Kruhu.

Dnes v 15 hod se bude konat přípravná schůzka letošního pobytu na Blažkově. Zveme zástupce všech přihlášených rodin na faru.

Bratr farář spolu s bratrem Jindřichem Machem navštívili v nemocnici v Ivančicích bratra Kolmana.

Při páteční brigádě byly položeny první cihly zdiva skladiště. Další brigády budou opět v úterý  a v pátek  od 17 hod. Bližší informace podá br. Mirek Šimša.

Dnešní sbírka je celocírkevní a je určena na podporu Fondu solidarity sborů.

Po bohoslužbách jsme zváni do Kruhu k posezení a občerstvení.

Za týden se sejdeme, dáli Pán, na bohoslužbách v 8.30 v našem kostele a v 14.00 v Troskotovicích.