20. ledna 2019

druhá neděle po Zjevení Páně

Dnes jsou bohoslužby pouze v Miroslavi.

Na varhany nás doprovází sestra Jana Ryšavá, děkujeme také všem, kdo se zapojili do přípravy a průběhu bohoslužeb.

Odpoledne jsme zváni na benefiční koncert, začíná v 16.00 v našem kostele. Organizátory i účinkujícími jsou profesionální hudebníci, přátelé pana ředitele Přemysla Forsta. Dobrovolné vstupné bude použito na léčbu jeho synů.

V pátek vykonal bratr farář pobožnost v domově odpočinku v Božicích, děkujeme jemu i všem, kdo jeli s ním.

Týden ve sboru

Středa                       9.00                           RC Medvídek

13.30                        seniorky

Odpoledne biblické hodiny pro děti

Čtvrtek                      9.30                           biblická hodina pro dospělé

18.30                        zkouška pěveckého sboru

20.00                        kroužek vyučujících NŠ

Pátek                         9.00                           Medvídkova kavárnička

V sobotu večer se schází mládež.

Seniorátní odbor mládeže zve na Plesem, ples, který se uskuteční 1. února v Brně ve Středisku volného času v Lužánkách. Zváni jsou všichni, kteří mají chuť se potkat a třeba si i zatančit. Vstupenky lze zakoupit za 200 Kč u Adély Bednaříkové, nebo na místě za 250 Kč.

Finanční dary pro rodinu Mosteckých můžete vkládat také tuto neděli do pokladničky-kostelíčka, nebo bratru pokladníkovi proti potvrzení. Děkujeme vám, že na pomoc pamatujete. Bližší informace jsou na nástěnce.

Chrámová sbírka dnešní neděle je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám, že pamatujete nejen na ni, ale také na salár.

Vybírám předplatné církevního tisku pro letošní rok a také jsou k zakoupení ještě EK a čtení NKD.

Po bohoslužbách jsme zváni do Kruhu k rozhovoru a občerstvení, děkujeme všem, kteří jsou ochotni pomoci s přípravou a vařením kávy a čaje.