6. ledna 2019

svátek Zjevení Páně zvaný Epifanie

-přivítání

-bohoslužby jsou dnes ve 14.00 v Troskotovicích

– na varhany nás doprovází bratr Radek Fér, děkujeme všem, kdo se podílejí na bohoslužbách v Miroslavi i v kazatelské stanici

-Děkujeme sestrám Janě a Olze Ryšavým, které vykonaly návštěvu paní Vlasty Křečkové a sestře Rut Vesecké a bratru Jindřichu Machovi za návštěvu u paní Zuzany Zahrádkové v Domově odpočinku v Božicích. Vážíme si vaší pozornosti ke členům sboru, kteří se již nemohou účastnit společných shromáždění. Pokud byste se chtěli o návštěvách dovědět víc, bude k tomu příležitost po bohoslužbách v Kruhu.

-Na nástěnce v kostele je vzpomínka faráře J. Keřkovského na zesnulého faráře Aleše Mosteckého a poděkování Aleny Mostecké za kondolence.

Týden ve sboru

Úterý                           19.00                                      porada staršovstva

Středa                          9.00                                       RC Medvídek

13.30                                      seniorky

odpoledne biblické hodiny dětí

čtvrtek                        9.30                                        biblická hodina pro dospělé

19.30                                      zkouška pěveckého sboru

20.00                                      kroužek učitelů NŠ

Pátek                           Medvídkova kavárnička

V pátek by bratr farář rád navštívil Domov odpočinku v Božicích, kdo by ho chtěl doprovodit, přihlaste se.

Bylo přečteno poděkování bratra faráře Jana Pokorného za blahopřání sboru ke 100. narozeninám.

-o tomto víkendu se v našem městě koná celostátní Tříkrálová sbírka. Dvě skupiny koledníků utvořily děti z nedělní školy pod vedením mládeže. Děkujeme jim za jejich službu.

-Od příští neděle můžete u sestry Jarmily Šimšové zaplatit církevní tisk; také čtení Na každý den a Evangelický kalendář jsou ještě k dispozici.

-chrámová sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám

-po bohoslužbách jsme zváni do Kruhu k rozhovoru a občerstvení

-za týden se sejdeme, dá-li Pán, na bohoslužbách v 8.30 a v 17.00 na nešporu a v Kruhu