26. prosince 2020

Milý sbore,

milí přátelé, kteří nás sledujete u svých obrazovek.

Dnešní štěpánské bohoslužby připravil bratr vikář Richard F. Vlasák a podílí se na nich i mládež.

Včera, na Boží hod vánoční, se v kostela sešli bratři a sestry středního věku a starší generace sboru, pro ostatní byly bohoslužby dostupné na internetu. Byla také vykonána celocírkevní sbírka určená pro bohoslovce, vikariát a další vzdělávání kazatelů. Můžete se k ní ještě připojit na účet sboru. Děkujeme vám. Výsledek sdělíme na webových stránkách sboru.

Epidemiologická situace je natolik nepříznivá, že se až do odvolání nebudeme na bohoslužbách v kostele setkávat. A také až do odvolání nebudou bohoslužby přenášeny on-line. Prosíme o pochopení.

Informace o aktuálním dění ve sboru najdete na webových stránkách sboru a ve sborových dopisech. Kdykoliv také můžete zavolat bratru faráři a sestře kurátorce.

Přejeme vám do roku 2021 Boží požehnání a také hodně sil, statečnosti, trpělivosti i zdraví.