Rozloučení se sestrou farářkou Janou Kalusovou

V sobotu 26. června 2021 ve 14.00 hodin v miroslavském evangelickém kostele poděkujeme za život sestry farářky Jany Kalusové. Zemřela v listopadu 2020. Po uložení urny na evangelickém hřbitově se na zahradě kolem kostela, popř. v Kruhu, uskuteční setkání rodiny se členy sboru, s přáteli a příbuznými. Sestra Jana Kalusová žila v našem sboru v letech 1959 až 1986. Sboru sloužila nejen jako obětavá paní farářová, ale zejména jako kazatelka v době, kdy byl jejímu manželovi Vladimíru Kalusovi, evangelickému faráři v Miroslavi, odebrán státní souhlas. Za její život, laskavost a všestrannou službu jsme vděčni.

Shromáždění bude přenášeno živě na našem Youtube kanálu. Přímý odkaz na video bude k dispozici na hlavní stránce.