20. června 2021

Třetí neděle po sv. Trojici

-přivítání

-na varhany nás doprovází bratr Radek Fér, děkujeme všem

-dnes ve 14.00 hodin jsou také bohoslužby v Moravském Krumlově, při nich bude pokřtěn Tomáš Žák

-v Kloboukách u Brna dnes jednáná Jeronymova jednota, náš sbor zastupuje bratr Vlastimil Fér

-děkujeme bratru Liboru Drastíkovi za opravu schodů do kostela; jde o opravu dočasnou, o schodech budeme ještě jednat

Týden ve sboru

Úterý                        9.00               setkání maminek s farářem na farské zahradě

Středa                       9.00               RC Medvídek v zahradě

13.30            seniorky

16.00            biblická hodina dětí

17.00            konfirmandi

Sobota                      14.00            bohoslužby, při nichž poděkujeme za život sestry farářky Jany Kalusové. Rodina Kalusova zve náš sbor k přátelskému setkání po bohoslužbách.

-Dnešní sbírka je celocírkevní. Stejně jako minulou neděli se připojíme ke sbírce do Fondu solidarity sborů. Děkujeme vám, že na sbory v nouzi pamatujete.

-po bohoslužbách jsme všichni zváni přátelskému setkání u kávy

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, na bohoslužbách v 8.30 v Miroslavi a v 10.00 v Bohuticích.