30. ledna 2022

čtvrtá neděle po Zjevení Páně

Přivítání

Naším hostem je dnes sestra farářka Marta Sedláčková, náš bratr farář je dnes ve Znojmě.

Na varhany nás doprovází bratr Radek Fér, děkujeme také všem, kdo sboru slouží.

Dnes jsou bohoslužby pouze v Miroslavi.

Dnes odpoledne se ve Svitavách koná uvedení nového seniorátního výboru a výpomocných kazatelů ke službě; bratr farář Sedláček tam bude pověřen službou prvního náměstka seniora. Začátek je ve 14.30 v kostele sv. Josefa ve Svitavách.

Minulou neděli v podvečer se konala v našem kostele ekumenická bohoslužba. Účast byla větší než obvykle, jsme vděčni za možnost společných bohoslužeb a věříme, že i to posílí vztahy mezi naším sborem a farnostmi a že se také jednota křesťanů projeví i na veřejnosti.

Týden ve sboru

Středa                                 9.00                                                     RC Medvídek

16.00                                                   biblická hodina dětí

20.00                                      kroužek učitelů NŠ

čtvrtek                                17.00                                                   konfirmandi

pátek                                   9.00                                                     Medvídkova kavárnička

Vzadu na kulatém stolečku jsou k rozebrání zpravodaje Diakonie Betlém a Křesťanské mezinárodní solidarity. Stoletý kalich je brožura o historii nakladatelství kalich. Kdo máte chuť si připomenou knihy,které v Kalichu vyšly,tak si knížku může půjčit a předat dál.

Připomínám předplatné  církevního tisku u mě.

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 v našem kostele.