4. prosince 2022

-přivítání

-bohoslužby jsou jen v Miroslavi, bratr farář káže v Nosislavi

-na varhany nás doprovází bratr Radek Fér

Minulou neděli jsme vykonali seniorátní sbírku na podporu středisek Diakonie v našem seniorátu. Výsledek sbírky je 5 770 Kč, velmi děkujeme. Do pokladničky kostelíčka jsme přispívali na vánoční dárky pro děti z NŠ. Částka 2 720 Kč pokryje zakoupení knih, velmi za ni děkujeme.

Před týdnem odpoledne bylo Dárkování, opět velmi úspěšné. Děkujeme všem za pomoc, organizaci, přípravu dárků i zakoupení. Výsledek činí 42 570 Kč. Z toho 7 000 Kč je určeno na Adopci na dálku, zbývající částka bude odeslána na Ukrajinu do českých vesnic Bohemka a Veselinivka. Velmi děkujeme za vaši štědrost a ochotu pomoci. Peníze budou na Ukrajinu odeslány prostřednictvím Ústřední církevní kanceláře.

Týden ve sboru

pondělí                               20.15                   zkouška pěveckého sboru. Prosíme, kdo byste se rádi

připojili, neváhejte a přijďte. Setkání trvá jednu hodinu.

úterý                                    19.00                                   pravidelná porada staršovstva

středa                                  9.00                                      RC Medvídek

13.00                                   sestry seniorky se sejdou k pečení perníčků

Ve středu v 18.00 se před kulturním domem uskuteční akce Česko zpívá koledy. Akci pořádá Miroslavská kultura, která pozvala i náš pěvecký sbor, aby zpěv podpořil. K pozvání pro všechny se připojujeme.

pátek                    9.00                                      Medvídkova knihovnička

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme, že na sbor pamatuje.

Po bohoslužbách jsme zváni na setkání s občerstvením v Kruhu.

Připomínáme, že čtvrtou adventní neděli, 18. prosince v 15. 00 bude varhanní koncert.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 v našem kostele, v 10.00 v Bohuticích a odpoledne jsme všichni zváni na dětskou vánoční slavnost. Nejen starší děti, ale i ti nejmenší si připravují vánoční hru. Přijďte je podpořit a pozvěte i svoje přátele.