Ohlášky 13. listopadu 2022

• dnes v 10h jsou bohoslužby v Bohuticích
  • včera se v Brně konal konvent našeho seniorátu, zastoupen byl i náš sbor.
  • děti v NŠ, nejmenší i školáci, připravují dětskou vánoční slavnost, uskuteční se 11. prosince odpoledne.
  • připomínáme také blížící se Dárkování v neděli 27. listopadu.
  • v sobotu 26. listopadu se v Brně II v Blahoslavově domě koná seniorátní konference určena všem členům sboru, téma je nové rozdělení seniorátů. Pozvánka je na nástěnce.

Týden ve sboru:

• úterý 9.00 setkání maninek s dětmi s farářem u Sterziků
  • úterý 16:30 pořádá RC Medvídek seminář “Emoce a jak je zvládat” s lektorkou Eliškou Vondráčkovou. Beseda je pro každého, nejen pro rodiny s dětmi.
  • středa 9.00 RC Medvídek
  • 13:30 seniorky
  • 16:00 biblická hodina dětí
  • pátek 9.00 Medvídkova knihovnička
  • V sobotu budou děti v Kruhu chystat perníčky na Dárkování

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sbotu. Celocírkevní sbírka na Jubilejní toleranční dar bude ukončena příští neděli. Děkujeme vám za podporu našeho sboru i naší církve.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8:30 na bohoslužbách v Miroslavi a v 11:00 v Mor. Krumlově, tentokrát už v domě s pečovatelskou službou.