25. prosince 2022

Boží hod vánoční

Přivítání

Na varhany nás doprovází bratr Radek Fér, děkujeme

Dnes v 11.00 hodin jsou bohoslužbys vysluhováním VP také v Moravském Krumlově.

Vyřizujeme vám pozdravy od sestry Dany Ambrosové, která nyní žije v Domově seniorů v Bystrém u Poličky. Potěšil ji vánoční dopis, při četbě znovu vzpomínala na shromáždění v MK a na všechny, které v našem sboru zná.

Dnešní sbírka je celocírkevní a jako každé Vánoce je určena na bohoslovce a vikariát a na další vzdělávání kazatelů. Děkujeme, že i na tyto potřeby církve pamatujete.

Připomínáme, že si stále můžete zakoupit Evangelický kalendář a čtení Na každý den, každé za 170 korun.

Zveme vás do Kruhu k setkání s občerstvením a děkujeme za přípravu.

Přejeme vám i vašim blízkým požehnané Vánoce.

Zítra se sejdeme, dá-li Pán, na bohoslužbách v Miroslavi v 8.30 a v Bohuticích v 10.00.