6. srpna 2023

devátá neděle po sv. Trojici

-přivítání

-bohoslužby jsou jen v Miroslavi

-na varhany nás doprovází Radek Fér, děkujeme i dalším …

Dnes odpoledne se v našem kostele uskuteční koncert nazvaný Krásné tóny nad Miroslaví. Koncertem vrcholí hudební soustředění, které už tradičně pořádají violoncellista Jan Škrdlík a Město Miroslav. V podání smyčcového orchestru, který má letos i mezinárodní obsazení, uslyšíme skladby starších i novějších mistrů. Začátek koncertu je v našem kostele v 17.00, pořadatelé nás srdečně zvou.

V pátek 4. srpna 2023 zemřel bratr Vladislav Vesecký, člen našeho sboru a pravidelný účastník bohoslužeb. Zemřel náhle přesto, že ho už delší dobu provázely zdravotní problémy. Rozloučení s ním a poděkování za jeho život se uskuteční v pátek 11. srpna 2023 v 15.00 v našem kostele. Vyslovujeme upřímnou soustrast sestře Rut Vesecké a celé rodině.

Ve středu dopoledne se sejde RC Medvídek a ve 13.30 zveme sestry seniorky k pravidelnému setkání.

V sobotu začíná rodinná rekreace na Blažkově, všem přejeme krásný a radostný pobyt.

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 na bohoslužbách v Miroslavi.