Ohlášky 24. března 2024

Květná neděle
-bohoslužby jsou v 10.00 také v Bohuticích
-na varhany nás doprovází sestra Jana Šilhanová, děkujeme

Dnes v 17.00 jsme zváni do Kruhu, naším hostem je Anastasia Hart, která pochází z Bohemky na Ukrajině a nyní studuje v Brně. Poví nám, jak se nyní, v době války, v Bohemce žije. Pokud byste chtěli jejím prostřednictvím Ukrajinu finančně podpořit, můžete tak v Kruhu učinit.

Týden ve sboru:

• Středa 9.00 RC Medvídek
  • Středa 13.30 seniorky
  • čtvrtek 16.00 Sederová večeře v Kruhu. Máte-li zájem zúčastnit se, zapište se prosím do tabulky na nástěnce pod kruchtou. Je to důležité kvůli přípravě pokrmů.
  • Na Velký pátek budou v 8.30 bohoslužby s večeří Páně a četbou pašijí v Miroslavi a v 10.30
    taktéž s večeří Páně v Bohuticích. Zpěv bude doprovázet pěvecký sbor.

Minulou neděli jsme vykonali Výroční sborové shromáždění s účastí členů z kazatelských
stanic. Sbírka na potřeby sboru činila 5 440 Kč, děkujeme.

Od minulé neděle je možno přispět do sbírky také pomocí QR kódu (vysvětlení).

Po bohoslužbách jsme zváni na setkání v Kruhu s občerstvením. Děkujeme za přípravu.

Sbírka dnešní neděle je určena na potřeby našeho sboru.

Za týden na Boží hod velikonoční vykonáme celocírkevní sbírku – Hlavní dar lásky Jeronymovy jednoty, je určena na rekonstrukci kostela v Olomouci. Více se dočtete v letáčku.

Připomínáme ještě sborový zájezd pro všechny generace do Rané u Hlinska. Autobus je objednán, prosím zapisujte se už nyní do tabulky na nástěnce pod kruchtou.

Připomínáme, že o Velikonocích je změna času.

Dá-li Pán, sejdeme se na Sederové večeři ve čtvrtek a na velkopátečních bohoslužbách v Miroslavi i v Bohuticích.