31. března 2024

Přivítání

Bohoslužby s večeří Páně jsou v 10.30 v Moravském Krumlově

Na varhany nás doprovází bratr Radek Fér, děkujeme

Dnešní chrámová sbírka je celocírkevní a je určena na Hlavní dar lásky Jeronymovy jednoty. Sbírka je určena na rekonstrukci kostela v Olomouci, informace najdete v letáčku. Děkujeme vám za štědrost.

Týden ve sboru

V Pondělí velikonoční se budou konat bohoslužby v 8.30 pouze v Miroslavi, zpěv bude doprovázet bratr Jan Ryšavý, děkujeme. Naším hostem bude bratr farář Ondřej Macek z Brna, náš bratr farář bude kázat v Brně v Červeném kostele.

Úterý                                                 19.00                                pravidelná porada staršovstva

Středa                                              9.00                                   RC Medvídek

19.30                        kroužek pro učitelky NŠ

Čtvrtek                                            9.30                                   biblická hodina pro dospělé

16.00                                biblická hodina pro děti

Pátek                                                 9.00                                   Medvídkova knihovnička

Po bohoslužbách jsme zváni do Kruhu na setkání s občerstvením, děkujeme za přípravu.

Dá-li Pán, sejdeme se zítra, v Pondělí velikonoční v 8.30 na bohoslužbách v Miroslavi.