Ohlášky 7. dubna 2024

První neděle po Velikonocích zvaná Quasimodogeniti (jako narozené děti, i. Petrova 2,2)

• přivítání
  • na varhany nás doprovází sestra Jana Šilhanová, děkujeme
  • bohoslužby jsou pouze v Miroslavi

Týden ve sboru

• středa
    • 9.00 RC Medvídek
    • 13.30 seniorky
  • čtvrtek
    • 9.30 biblická hodina pro dospělé
    • 16.00 biblická hodina pro děti
  • pátek
    • 9.00 Medvídkova kavárnička

V úterý se sešlo na své pravidelné poradě staršovstvo. Obdrželi jsme informaci, že nám byla schválena státní dotace na fotovoltaiku. Diskutovali jsme nad podněty, především sestry Vesecké. Budeme je postupně podle priority řešit a to včetně  seznamu plánovaných prací z dřívějších let.

Připomínáme ještě sborový zájezd pro všechny generace do Rané u Hlinska. Autobus je objednán, prosím zapisujte se už nyní do tabulky na nástěnce pod kruchtou.

Děkujeme vám všem přispění do celocírkevní sbírky určené Jeronymovou jednotou na velkou opravu kostela v Olomouci. Sbírka se uskutečnila také v kazatelských stanicích.

Dnešní sbírka je určena na potřeby našeho sboru, děkujeme vám.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v neděli 14. dubna 2024 v 8.30 v Miroslavi a v 10.00 v Bohuticích.