17. dubna 2011

Bohoslužby pro malé i velké jsou dnes pouze v Miroslavi.

Večer nebude nešpor ani Kruh.

Tento víkend trávily děti z našeho sboru v kostele a Kruhu. Pod vedením mládeže si zde připomínaly vstup Izraelců do zaslíbené země. Velice děkujeme mládežníkům, že tuto akci připravili! Jsme rádi, že děti mohou něco takového v prostředí sboru prožívat. Děkujeme!!!

Po bohoslužbách čaj a káva. Využijme této příležitosti a nechme si od mládežníků a dětí vyprávět, co zde o víkendu prožili.

V tomto týdnu:

V úterý dopoledne maminky u Hajznerů.

V úterý ve 20h Kroužek učitelů NŠ.

Ve středu od 19h schůzka ohledně přípravy Noci kostelů. Jsou zváni ti, kdo se budou na programu podílet, i další, kdo by chtěli s přípravou pomoci.

Ve čtvrtek v 19h bude v kostele čtení pašijí.

V pátek bohoslužby v 8:30 s vysluhováním Večeře Páně.

V pátek večer v 18h v Bohuticích bohoslužby s Večeře Páně.

V sobotu se sejde mládež.

Za týden je Velikonoční neděle, budou bohoslužby s Večeří Páně. Na Velikonoční pondělí bude mít bohoslužby mládež.

Na Noc kostelů chceme také uspořádat výstavku fotografií ze života sboru. Prosíme ty, kdo by mohli zapůjčit fotky, aby se domluvili se sestrou Liou Ryšavou.

Na Noc kostelů také chceme uspořádat výstavu Biblí. Máte-li doma nějaké velmi staré nebo neobvyklé vydání Bible, prosíme, kontaktujte Danielu Bednaříkovou nebo bratry vikáře či faráře.

Daniela Bednaříková