13. května 2012

Bratři a sestry, vítám vás na dnešních bohoslužbách v neděli Rogate – modlete se.

Bohoslužby v našem sboru se konají také v kazatelských  stanicích    – Litobratřice 10°° ; Bohutice 13.30

Zvu vás na nešpor  v 19 hodin a poté do  Kruhu  – sestra Jana Ryšavá bude mluvit  „O paní Hebe Kohlbrugge“ a její knize

bratr farář káže v Jevišovce

mládež  je v Silůvkách na seniorátní školce

po bohoslužbách zveme na besedu do Kruhu ke kávě a čaji

v příštím týdnu:

pondělí: od 9°° maminky s br.fr. další díl „o Modlitbě Páně“ u Bednaříků

ve středu: mateřské centrum Medvídek v obou věkových skupinách – malé děti od 9hod, větší od 16 hodin

ve středu se také sejdou sestry seniorky ve 13.30, ve 14.45 mají  starších děti biblickou hodinu a večer

od 20°° zvu do biblického kroužku maminek pod vedením Daniely Bednaříkové

ve čtvrtek 17.5. – Nanebevstoupení Páně od 19°° hodin v Kruhu pobožnost a rozhovor s letošními konfirmandy. Zveme rodiče i ostatní členy sboru, účast presbyterů se předpokládá.

pátek NEBUDE biblická hodina mladších dětí – br.fr. odjíždí do Spremberku na návštěvu při příležitosti 60. narozenin manželů Werdinových, faráře Hanse-Jakoba i jeho ženy Angeliky.

pátek bude zkouška zpěvu v 19°° hodin

sobotu mládež v 19°°

příští neděli 20.května se ve sboru v Břeclavi koná seniorátní rodinná neděle s programem pro děti i dospělé. Pozvánka je na nástěnce (J.Kačenová, I.Ryšavý), zveme, odjezd individuální po domluvě.

V neděli 27. května – Boží hod svatodušní v 8.30 bohoslužby se slavností konfirmace a vysluhováním VP. Přijedou i sestry a bratři z kazatelských stanic.

Chystáme  Noc kostelů na pátek 1.června  a připomínáme prosbu – zapůjčete nám fotografie nedělní školy z kteréhokoli  období (shromažďuje sestra Eliška Férová) a pokud máte knihy od JAK nebo o něm, prosím informujte o tom Liu Ryšavou.

Včera dopoledne se před kostele uskutečnila Férová snídaně pořádaná na podporu výrobků Fair trade (nabídku jistě znáte) a domácích a regionálních potravin. Setkání se vydařilo, bylo nás 41, počasí i nálada pěkná. Děkujeme všem, kteří tuto akci podpořili svou přítomností i nápaditými domácími produkty.

Zvu děti do nedělní školy.

Lia Ryšavá