14. dubna 2013

Ohlášky pro neděli

Milí bratři a sestry!

Dnes je druhá neděle po Velikonocích a já Vás domácí i hosty vítám při těchto bohoslužbách.

1.Dnes se konají v našem sboru ještě ve 13.30 bohoslužby v Bohuticích.Obojí vykoná br. vikář a já mu děkuji za jeho službu v našem sboru.Bratr farář je na vizitaci ve sboru v Silůvkách.

2.Dnes se koná koncert Brněnského ekumenického sboru zde v kostele v 16.hodin.Přijďte a pozvěte i své známé!

3.Sborový program v týdnu:

Pondělí-v 9.hodin maminky s br.farářem u Drastíků,

* v 17.hodin biblická hodina v Bohuticích

V úterý –se koná výlet sester Seniorek do pěstírny bylinek do Suchohrdlí.Odjezd autobusu je ve 14. hodin od kovárny a připojit se mohou i další zájemci.Podrobnosti podá sestra Pavla Svobodová – -v 17.hodin bude konfirmační cvičení na faře

Středa – dopoledne v Kruhu mateřské centrum Medvídek

-v 17. hodin se koná biblická hodina starších dětí na faře

-ve 20.hodin biblický kroužek

Ve čtvrtek- nebude pravidelný odpolední program,br.farář je na schůzi Diakonie

V pátek –se koná v 19.hodin na faře schůzka o nové podobě webových stránek našeho sboru,

V sobotu má v 19. hodin pravidelnou schůzku mládež.

4. Příští neděli budou bohoslužby v 8.30 zde a odpoledne v 15.hodin se koná v Nosislavi položení základniho kamene stavby Chráněného bydlení.Odjezd autobusu od kovárny bude ve 13.45 a návrat mezi 18 a 19-tou hodinou.Jízdné pro dospělé 50,-Kč,děti od 6-ti let a studenti 30,.Kč.

5.Sbírka darů Jeronymovy jednoty se koná do konce května .Své dary můžete vložit do zvláštní pokladnice-kostelíčka,nebo sestře Janě Ryšavé.Všem dárcům velmi děkujeme.