Dárkování

Dárkování 2013 plakát

Vyzýváme všechny ochotné, zručné a nápadité, aby připravili své výrobky pro již tradiční Dárkování. To se uskuteční první adventní neděli 1.12.  od 15 hod. Tyto rukodělné výrobky (např. ozdoby na stromeček, chňapky, pletené ponožky) a domácí produkty (např. zavařeniny, bylinkové čaje, sušené ovoce) vystavíme v kostele a poslouží jako dárky pro nás a naše blízké za určený finanční dar.

Získané peníze z této akce poslouží na školné Marii Namutebi, dívce žijící v těžce přístupné ostrovní části Viktoriina jezera v Ugandě, přes Adopci na dálku. Dále bychom rádi podpořili program rozvoje školství v Ugandě a pomohli také potřebným v Domově odpočinku ve stáří v Myslibořicích.

Vaše dárky budeme přijímat v pátek 29.11.2013. od 9 – 11 hod. a od 17 – 19 hod. v prostoře vedle evangelického kostela tzv. Kruhu.

Prohlídka vystavených dárků proběhne v neděli po bohoslužbách a odpoledne před krátkým programem od 14:30 hod.