6. dubna 2015

Vítám všechny domácí, členy kazatelských stanic a hosty na dnešních bohoslužbách, které připravila mládež. Většina písní, které při těchto bohoslužbách zpíváme, jsou z francouzské komunity Taizé, která je mnohým z nás velmi blízká.

Bohoslužby se dnes konají pouze zde v kostele, nikoliv v kazatelských stanicích. Litobratřičtí jsou tu dnes s námi,

Pravidelný program sboru zazněl ve včerejších ohláškách je vyvěšen na nástěnce, připomínám pouze zítřejší poradu staršovstva v 19:00 v Kruhu.

Včera byla vykonána celocírkevní sbírka na Hlavní dar lásky Jeronymovy jednoty, v našem sboru bylo vybráno 9 990 Kč.

Na novou fasádu modlitebny v Bohuticích při darech vděčnosti při Večeři Páně bylo vybráno 2535 Kč.

Děkujeme Vám za Vaši obětavost.

Mám také vyřídit pozdravy od našich přátel se sborů v Recklinghausenu, Glösa, Spremberku.

Po bohoslužbách jsme zváni k posezení při kávě a čaji.

Zvu Vás na bohoslužby příští neděli do kostela v Miroslavi i do modliteben v Litobratřicích a Bohuticích.

Přejeme Vám, aby Vás radost z velikonoční zprávy o vzkříšení provázela i v dalších dnech.

Včera jsme v ohláškách slyšeli, že je bratr Miloš Ryšavý v nemocnici. Dnes ráno přišla zpráva, že jeho životní pouť dnes v noci skončila. K pohřebnímu shromáždění se s vděčností za život našeho milého a věrného bratra sejdeme pravděpodobně v sobotu. Pozůstalé rodině vyprošujeme pokoj od našeho Pána.