12. listopadu 2023

dvacátá třetí neděle po sv. Trojici

Přivítání

Na varhany nás doprovází bratr Radek Fér, děkujeme …

v 10.00 jsou bohoslužby v Bohuticích

Včera, v sobotu 11. listopadu se v Brně konalo 1. zasedání 43. konventu Brněnského seniorátu, se závěry budeme seznámeni v nejbližší době.

V úterý 7. listopadu se konala pravidelná porada staršovstva

Bratr farář David Sedláček projevil zájem o znovuzvolení farářem v našem sboru; staršovstvo proto zahajuje jednání v této věci a požádá seniorátní výbor o stanovení úvazku. Tématem se budeme dále zabývat, a to nejen ve staršovstvu. K volbě by mělo dojít v dubnu 2024.

Přijali jsme informaci, že byla uhrazena druhá část personálního fondu a repartic. Děkujeme sestře Heleně Drastíkové za pečlivé vedení hospodaření sboru a vám všem za pravidelnou finanční podporu.

Rozhodli jsme o termínu vykonání celocírkevní sbírky na Jubilejní toleranční dar, a to v neděli 19. listopadu 2023.

Rozhodli jsme, že se opět budeme zabývat Rozvojovým plánem sboru.

Hovořili jsme o Dárkování, které se uskuteční 3. prosince 2023. Pozvánky jsou připraveny. Tentokrát vybranou částku věnujeme miroslavské základní škole a prostřednictvím Adopce na dálku podpoříme další dívku z Ugandy. Podrobnosti se dovíte během Dárkování, program se připravuje.

Potvrdili jsme termín vánočního koncertu, uskuteční se v neděli 17. prosince 2023 v 16.00 hodin.

Týden ve sboru

Středa                                 9.00                                      RC Medvídek

13.30                                   seniorky

16.00                                   biblická hodina dětí

čtvrtek                                9.30                                      biblická hodina pro dospělé

pátek                                   9.00                                      Medvídkova knihovnička

Konfirmandi se scházejí společně ve Znojmě. Pěvecký kroužek, jóga a flétnisté dle domluvy.

Dnes odpoledne vás zveme na vycházku s průvodním slovem na židovský hřbitov, sejdeme se u malé branky v 14.30 hodin.

Na 25.listopadu plánujeme pečení perníčků na Dárkování v Kruhu. Zveme rodiny s dětmi i mládež.

Dnešní sbírka je věnována na potřeby našeho sboru, děkujeme. Pamatujte prosím na celocírkevní sbírku, kterou vykonáme za týden.

Za týden se sejdeme, dá-li Pán, v 8.30 hodin v našem kostele a v 10.00 v Moravském Krumlově.