Hudba našich domovů 17.5.2009

Hudba našich domovů, velmi známý kruhový pořad, se rozezněla tentokrát ve zcela neobvyklém termínu – 17. května 2009 v 17.00 hodin. Zaznělo čtrnáct skladeb v podání malých, nejmenších, velkých i největších domácích interpretů. Za zmínku snad stojí, že tentokrát nezazněla ani jediná lidová píseň. A jak už to v našem sboru chodí, vystupující by bylo možno rozdělit – tentokrát do čtyř – do rodinných týmů. Vzhledem k tomu, že podvečer hudby se konal uprostřed května, vybrala uvádějící Lia Ryšavá starší české básně věnované májové přírodě. Humor obstarala Jarmila Šimšová četbou z knížečky Humor v církvi. Pro zajímavost přikládám program večera:

Hudba našich domovů 17. května 2009, 18.00 v Kruhu Slovem a poezií provází Lia Ryšavá

►Antonín Macek, Píseň prvního máje, 431
♫Píseň od Koželuha Jakub a Markéta Ryšaví, Vojtěch a Marta Titěrovi sourozenecké duo x 2
♫Espressivo Daniela Ryšavá, klavír
♫Píseň s variacemi Marta Titěrová, altová flétna