Rodinná neděle 22. dubna 2012 v Miroslavi

Srdečně zveme na neděli 22. dubna 2012 k rodinným bohoslužbám a následnému programu!

Bohoslužby
Bohoslužby pro malé i velké – děti zůstanou v kostele, nebude nedělní škola. Při bohoslužbách budou využity biblické postavičky.

Dopolední program pro děti

Posezení u kávy a čaje pro dospělé s programemJaromíra Šimša bude mít připraveno povídání o svém současném zaměstnání.

Společný oběd
Všichni jste zváni ke společnému obědu! Prosíme přihlašujte se na nástěnce u kostela nebo u sestry Evy Ryšavé.

Výtvarné odpoledne pro děti
Děti budou pod vedením sestry Jiřiny Uhříkové tvořit na téma „Děti v Bibli“. Na toto tvoření můžete pozvat i svoje kamarády!

Vzděláváme se a zpíváme – program pro dospělé1) Jan Amos Komenský včera a dnes. Krátký program k 420. výročí narození připravuje Lia Ryšavá.
2) Seznamujeme se s chystaným zpěvníkem (Ondřej Titěra)

Možná bude i divadlo!
Krátká pohádka na závěr